Rekonstrukce bytu a domu

Proměňte svůj starý byt na moderní bydlení Pomůžeme Vám …

BytyDomyaDomky.cz provádí veškeré stavebně – projekční a řemeslné práce. Specializuje se zejména na rekonstrukce bytu, rodinného domu či kancelářských prostor. V oboru pracujeme již od roku 2000. Za tuto dobu jsme získali mnoho spokojených zákazníků, ale také spousty zkušeností při přestavbách a úpravách interiérů.

Zákazník se stává naším partnerem při tvorbě jakéhokoliv záměru, ať už se jedná o drobné stavební úpravy nebo o komplexnější a náročnější rekonstrukce stavebních objektů. Poradíme Vám s návrhem, výběrem vhodných materiálů a řešením celé přestavby.
Zajistíme také zpracování projektu a grafických návrhů. Při práci dbáme na každý detail a odcházime vždy až po kompletně vykonané práci.

… a vůbec to nemusí být drahé

Našemu zákazníkovi nabízíme volnou ruku při výběru jakéhokoliv materiálu. Vzhledem k odlišnostem každého individuálního projektu tady neuvádíme tabulkové ceny uvedených prací. Konečná cena se odvádí od požadavku každého zákazníka a náročnosti na provedení rekonstrukce.

Kontaktujte nás a přesvědčte se sami, že rekonstrukce nemusí být vůbec drahá. Odborné konzultace, projekty a cenová nabídka.